Informacja o dyżurach przychodni w okresie świątecznym

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym uprzejmie informujemy o zmianach w poradni pediatrycznej.

W poniedziałek (23.12) i  wtorek (24.12) dyżur pełnić będzie tylko poradnia pediatryczna w Centrum Medycznym IKAR na osiedlu Lotnisko ul. Ikara 4 - 56 450 23 60

W pozostałych placówkach tj. Tivoli-Med i Euromedica POZ (ul. Dąbrówki 1), nie będzie lekarza pediatry.

Współpraca z Saltus

Właśnie dotarła do nas informacja o podpisaniu umowy z kolejnym ubezpieczycielem na świadczenie usług medycznych.

Tym razem jest to firma ubezpieczeniowa Saltus. Od dnia dzisiejszego pacjenci Saltus będą mogą korzystać z naszym gabinetów lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistów, rehabilitacji, RTG, USG, jak i badań laboratoryjnych. Życzymy wszystkim owocnej współpracy a pacjentom dużo zdrowia.

Rejestracja odbywa się poprzez konto pacjenta na stronie Saltus Ubezpieczenia lub telefonicznie poprzez Infolinię Saltus 58 770 36 92 lub 801 005 777, centrum rejestracjj czynne jest:

PON. - PT.: 6:00 - 22:00
SOB. 7:00 - 19:00
NIEDZIELA: 8:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 17:00

Współpraca z Allianz

Miło nam państwa poinformować, iż już od kilku miesięcy świadczymy usługi dla dużego towarzystwa ubezpieczeniowego - jest nim TU Allianz Życie Polska S.A. Pacjenci ubezpieczeni w Allianz i posiadający w swojej umowie "Program Medyczny" mogą korzystać z naszych przychodni. Do państwa dyspozycji jest rehabilitacje, lekarze specjaliści, lekarze pierwszego kontaktu, rentgen, USG, badania laboratoryjne. Więcej informacji uzyskają państwo u swojego ubezpieczyciela pod numerem telefonu 224224224 lub na stronie internetowej Allianz.pl. Rejestracja odbywa się poprzez Allianz, pod w/w numerem telefonu.

Informujemy również iż trwają rozmowy z innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, o efektach poinformujemy państwa na naszej stronie internetowej.

 

Rejestracja On-Line

Z przyjemnością informujemy o możliwości rejestracji on-line do naszego wybitnego specjalisty w dziedzinie pediatrii doktora Jana Kończala. Rejestracja możliwa jest dla każdego kto posiada dostęp do internetu. Wystarczy wejść na naszą stronę Przychodnie Grudziądz i w zakładce lekarza sprawdzić wolny termin i umówić wizytę, bez żadnej rejestracji.

Na początek udostępniliśmy 7 terminów wizyty dziennie dostępnych w rejestracji on-line. Z biegiem czasu i zwiększonym zainteresowaniem ilość wizyt do tego jak i innych lekarzy zostanie rozszerzona. 

ZATRUDNIMY LEKARZY

Uwaga! Dynamicznie i systematycznie rozwijające się przychodnie Grupy Euromedica uprzejmie zapraszają do współpracy LEKARZY wszystkich specjalności oraz będących w trakcie specjalizacji.

Kontakt: 605565444

 

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
4
Placówki

Partnerzy

Osoz
NFZ
Vitalabo
Mediporta
Grudziądz
Grudziądzka Karta Seniora
Newsletter
Otrzymuj garść zdrowych informacji!
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane