Powtórki leków

Szanowni Państwo w związku z ogromnym zainteresowaniem zamawiania leków powtórkowych przez kanały inne niż wizyta w przychodni, uprzejmie przypominamy jakie są możliwości złożenia takiego zamówienia.

1. Poprzez wykonanie telefonu na infolinię 564650600 i połączenie się z rejestracją danej przychodni (Objaśnienie Infolini);

2. Napisanie zamówienia na kartce, wraz ze swoimi danymi PESEL, numer telefonu i wrzucenie takiego zamówienia do skrzynek pocztowych ulokowanych przed wejściem do każdej przychodni;

3. Wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej RECEPTY;

 

Informujemy również iż istnieją trzy możliwości otrzymania kodu e-recepty:

1. Osobiste odebranie wydruku informacyjnego z kodem w wybranej przychodni (niezalecane);

2. Otrzymanie kodu e-recepty poprzez sms-a poprzez konto pacjenta w IKP;

3. Otrzymanie kodu e-recepty w wiadomości SMS wysłanego z naszego programu przez lekarza przeprowadzającego wizytę.

Warunkiem otrzymania kodu na telefon poprzez SMS jest prawidłowe zaznaczenie tej opcji na stronie internetowej przy zamawianiu leków, lub tez opisanie formy dostarczenia na kartce jeżeli składamy zamówienie w formie pisemnej. 

UWAGA !!!

Przedłużanie recept realizowane jest dla osób przewlekle chorych tj. stale przyjmujących leki. Medykamenty takie przepisuje lekarz POZ-u.

Istnieje również możliwość powtórnego uzyskania leków specjalistycznych. Warunek konieczny to dostarczenie przez pacjenta lekarzowi POZ - z którego usług Państwo korzystacie - odpowiedniego zaświadczenia wydanego przez specjalistę. Dokument ten powinien zawierać  informację o lekach oraz dawkowaniu.

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
4
Placówki

Partnerzy

Osoz
NFZ
Vitalabo
Mediporta
Grudziądz
Grudziądzka Karta Seniora
Allianz
Saltus
Newsletter
Otrzymuj garść zdrowych informacji!
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane